NutrilonBebilon.cz

Výrobci

Reklama

Obchodní podmínky

Základní ustanovení

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.bebilon.cz. Obchodní podmínky vymezují a upřesňují obchodní vztah mezi kupujícím a prodávajícím. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které nejsou těmito obchodními podmínkami upravené, občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.), vše ve znění novel.

Objednání

Kupní smlouva je uzavřena potvrzením objednávky kupujícího. K potvrzení objednávky dochází telefonicky nebo elektronicky do několika minut po odeslání objednávkového formuláře. Daňový doklad obdrží zákazník vždy se zbožím. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Dodání

Dnem odeslání zásilky je následující pracovní den po objednávce. Dnem doručení je následující pracovní den po odeslání zásilky, který je garantovaný Českou poštou i společností General Parcel. Čas dodání není možné předem odhadnout.

Cena zboží

Spotřebitel platí cenu uvedenou v okamžiku podání závazné objednávky. Cena je vždy konečná. Ceny jsou uvedeny včetně DPH pro neplátce DPH. Pro plátce DPH je to cena bez DPH. Balné neúčtujeme. Akční nabídky a ceny jsou platné po celou dobu jejich zobrazení na stránkách www.bebilon.cz

Platba a přepravné

V případě platby předem bankovním převodem odesíláme zboží až po připsání částky na náš účet 43-7099410297/0100. Platební instrukce obdržíte emailem po potvrzení objednávky. Pro urychlení expedice zašlete bankou vygenerované potvrzení o zadání platby v grafickém formátu nebo v PDF na info@bebilon.cz. Textové konfirmace uznáváme jen pokud jsou na výše uvedený email odeslány přímo Vaším bankovním ústavem.

Platit lze také hotovostně při dodání na dobírku nebo osobním odběru na adrese v Náměšti nad Oslavou nebo v Nové Bystřici, viz. kontakt.

Záruční podmínky

Daňový doklad, který obdržíte se zbožím, slouží zároveň jako záruční list. Záruční lhůta, která činí u spotřebního zboží 24 měsíců, začíná běžet převzetím zboží. Je-li na prodávané věci, jejím obalu nebo návodu k ní připojeném vyznačena v souladu se zvláštními právními předpisy lhůta k použití věci (expirace), skončí záruční doba uplynutím této lhůty. Dodávané kojenecké sušené mléko má běžně datum expirace 18 a více měsíců. Informace o expiračních údajích jsou uvedeny u každého zboží na našich webových stránkách www.bebilon.cz.

Reklamace

Reklamace doporučujeme zasílat doporučeně v pevné krabici, aby nedošlo k poškození během přepravy. Reklamujete-li již rozbalené zboží, je třeba zajistit, aby v průběhu přepravy nedošlo k jejímu dalšímu znehodnocení. K reklamovanému zboží je třeba přiložit také dopis s popisem vady.

Odstoupení od smlouvy

Každá fyzická osoba má ze zákona právo do 14 dní od převzetí zboží odstoupit od smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy je nutné dodržet níže uvedené podmínky:

• vrácené zboží musí být kompletní

• zboží nesmí být nikterak porušeno či znehodnoceno (otevření obalu apod.) Pokud spotřebitel poruší originální obal u dodaného výrobku, u něhož nelze předpokládat, že by jej bylo možno následkem toho z hygienických či bezpečnostních důvodů ještě použít, není možné takové zboží vrátit, stává se dále neprodejným

• přiložte prosím námi vystavený prodejní doklad, jeho kopií nebo číslo objednávky

• uveďte své číslo bankovního účtu

Doporučujeme zasílat vrácené zboží v pevném obalu. V případě poškození zásilky v průběhu přepravy nemusí být balíček převzat. V případě odstoupení od smlouvy obdržíte peníze na Vámi udaný účet během 5-10 dní. Náklady na dopravu spojené s vrácením zboží nese zákazník.

Ochrana osobních údajů

Při prodeji zboží shromažďuje prodejce pouze kontaktní údaje kupujícího, konkrétně celé jméno, adresu, telefonní čísla a emailové adresy, za účelem odeslání zboží a komunikace se zákazníky. Kupující souhlasí s tím, že tyto údaje mohou být použity prodávajícím k výše uvedenému účelu. Tyto údaje nejsou poskytovány třetím stranám vyjma dopravců.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Nejprodávanější

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky