NutrilonBebilon.cz

Výrobci

Reklama

Poštovné

Platba / Doprava Osobní vyzvednutí
General Parcel
Česká pošta
Bankovní převod
0 Kč
89 Kč
99 Kč
Dobírka
x
89 Kč 99 Kč
Hotovost
0 Kč
x
x

Pozn.: Sazby včetně DPH. Znaménko „x" znamená, že kombinace dopravy a platby není možná.

Dodací lhůta vaší zásilky

Vaše zásilka bude ve většině případů odeslána v den objednání v případě doručení na dobírku nebo v den přijetí platby v případě platby za zboží předem. Pro urychlení v případě přímého bankovnictví doporučujeme posílat potvrzení transakce na náš email info@bebilon.cz. Podrobnější informace najdete na Obchodní podmínky v sekci Dodání.

Poštovné (dopravné) zahrnuje balné i poštovné. Poplatky za dopravu se nemění v závislosti na celkové váze zásilky. Doporučujeme vám tedy sdružit do jedné objednávky co nejvíce kusů zboží. Upozorňujeme, že není v našich silách dodatečně sdružovat dvě (nebo i více) jednotlivě zadané objednávky. Poplatky za poštovné (dopravné) budou účtovány u každé zvlášť. Ceny odpovídají nákladům poštovného na dopravu.

Kojeneckou výživu balíme do dostatečně pevných obalů, poskytujících vaší zásilce dostatečnou ochranu, aby nedošlo k poškození zásilky. Pokud by k poškození přeci jen došlo, balík za žádných okolností od dopravce / pošty nepřevezměte a ihned nás kontaktujte, podáme za vás reklamaci a postaráme se o to, abyste svoje čočky obdrželi co nejdříve a v pořádku.

Obaly jsou pro zboží dostatečně velké a poskytně Vaší zásilce dostatečnou ochranu.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Nejprodávanější

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky